Strony

wtorek, 29 marca 2016

WIELKANOCWitam :*

 Mam nadzieję, że odpoczęliście i nazbieraliście sił, by wrócić do codzienności!
(Święta, Święta i po Świętach. ) 
Święta zleciały bardzo szybko, jutro szkoła i niedługo egzaminy gimnazjalne :<
W końcu nadszedł ten moment o którym mówili nam na lekcjach nauczyciele przez całe 3 lata gimnazjum.  Tik  Tak Tik Tak... Czas leci bardzo szybko a tu coraz mniej czasu na podjęcie decyzji do jakiej szkoły chciałby ktoś iść. Każdy gimnazjalista zadaje sobie pytanie "Jaką szkołę wybrać po gimnazjum?" "Czym się kierować przy wyborze szkoły?" Gdy rozmawiam ze znajomymi i pytam gdzie chcą iść po gimnazjum  zazwyczaj słyszę odpowiedzi że chcą gdzieś wyjechać.

Mieszkam w małej miejscowości więc dużego wyboru nie ma na szkołę. Moim zdaniem to trudna decyzja dla gimnazjalisty "gdzie iść dalej i jaką szkołę wybrać" Młodzi ludzie na wybranie konkretnego kierunku edukacji chcą mieć jeszcze czas, stąd zapewne duża popularność szkół ogólnokształcących, po których można podjąć studia w zasadzie w dowolnej dziedzinie.
     

Zdjęcia robiłam w Święta. Znalazłam troszkę czasu więc postanowiłam porobić zdjęcia. Akurat w ten dzień była taka piękna pogoda, że była sama przyjemność siedzieć na dworze. Dziś też słoneczny dzień więc trzeba skorzystać i gdzieś wyjść. ^.^

                                                                 Buziaki :*